پرسش و پاسخ

محلی برای ارئه مشاوره در بستر اینترنت

• 6285
    نمایش ها
    تقی حبی علمداری - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    با سلام من الان سه هفته میشه سه تا ازمهره های پایینی یعنی اخرین مهره ها درد میکنه میتونم راه برم ولی به زور بلند میشم از زمین خیلی درد دارم مخصوصا وقتی تازه از خواب بیدار میشم اینم خاطر نشان بشم که من با بلند کردن یه وسایل سنگین اینطوری شدم ممنون میش
    6285
    0
    آخرین پاسخ توسط : مشاور بیش از یک ماه قبل
  • 6959
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    من یک معلول مرد هستم که حدود دوسال هست که دارای ضایعه نخاعی شده ام آیا من قادر به بچه دار شدن هستم ممنون از سایت خوب وکاملتان وبا سپاس فراوان
    6959
    0
  • 6763
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    دختری محصل هستم در ناحیه تناسلی احساس خارش وسوزش دارم واز زمانی که پرید شده ام اینطوری می شود وبه همراه آن ترشح نیزدارم آیا بدون مراجه به پزشک و استفاده نکردن از دارویی میتوان خارشم و ترشحاتم برطرف شود؟ ممنون میشم تا زود تر جوابمو بدین چون خیلی خیلی
    6763
    0
  • 6720
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    باسلام خانمی متاهل،از آنجا كه من دچار فلج اطفال هستم و اسكوليوز از ناحيه ستون فقرات دارم مي خواستم بدانم آيا مي توانم باردار شوم آيا در صورت بارداري به من و فرزندم آسيبي نمي رسد. البته قصد جراحي ستون فقرات را دارم. ممنون مي شوم اگر راهنماييم كنيد چون
    6720
    0
  • 6732
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    مردی20 ساله ومتاهل هستم. مدت 1ماه است گلوله خوردم و1مهرم شکسته ونخاحم کوفته شده دکتر گفته نیازی به عمل ندارم از قسمت کمر به پایین بی حس شدم آیا بافیزیوتراپی خوب میشوم
    6732
    0
  • 7021
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    34ساله ومجرد هستم. حدود11سال است که دچار قطع نخاع در ناحیه t9تاt12شده ام کنترل ادرار و مدفوع ندارم اما اسپاسم های چند دقیقه ای و نعوظ چند دقیقه ای دارم.شده که درخواب محتلم شده و پس از آن مقدارزیادی مایع منی در ادرار بوده.قصد ازدواج دارم و تاحدی در شر
    7021
    0
  • 6941
    نمایش ها
    هومان - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    سلام ایا هم اکنون. بیمارستان یا کلینیکی در کشور وجودداردکه به درمان بیماران اسیب نخایی با سلول بنیادی بپردازد ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرماییدمن 13ساله که از ناحیه مهره5و6گردن دچار اسیب نخایی شده ام خواهش میکنم جواب این جانب را بدهید خیلی ممنون لطف
    6941
    0
  • 6833
    نمایش ها
    خانم مهمان - مهمان – در سوالات مرتبط با زنان آسيب نخاعي
    پاسخ داده شده
    با سلام،در اثر سانحه رانندگی از ناحیه تی 12و ال یک ناحیه کمر دچار کشیدگی و کوفتگی نخاع شدم.همیشه مشکل تنظیم پریود داشتم بخاطر تنبلی و ضعف تخمدان .کیست ندارم قرص ال دی نمی تونم مصرف کنم چون حالت تهوع میگیرم می خوام پریودم تنظیم بشه گاهی احساس سوزش و خ
    6833
    0
  • 6718
    نمایش ها
    shahram - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    آیا تریاک برای افراد ضایعه نخاعی مفید است؟
    6718
    0
  • 6654
    نمایش ها
    علیرضا - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    بنده علیرضا 27 ساله از مشهد، پاراپلژی اسپاستیک ژنتیکی دارم و فاصله مثلا تا 20 متر رو به سختی با عصا می تونم راه برم ، حال شما برای بهتر زیستن په توصیه ای می کنید و اینکه ایا بریس فکر می کنین برا من جواب بده؟ در کل برا بهبودی و راهنمایی در مورد بیماری
    6654
    0
  • 6725
    نمایش ها
    مهمان - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    69 ساله متاهل -دارای شش فرزند هستم مبتلا به سرطان ریه هستم و به دلیل متاستاز به ستون فقرات دچار فلجی از کمر به پایین شده ام. بی اختیاری ادرار و مدفوع و بی حسی کامل در پاهایم دارم الیته گهی ، گاهی درد خفیفی را متوجه می شوم که البته خیلی جزئی می باشد.
    6725
    0
  • 6746
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    با سلام.من حدود 7 سال پیش دچار اسپوندولیز در مهره های l5_s1شدم.حدودا سه ماه پیش برای بازی بدمینتون رفتم که بعد از برگشت دچار اسپاسم عضلانی در ناحیه ران و ساق شدم در هر دو پا.درد به شکلی بود که در هنگام راه رفتن دچار کشیدکی و اسپاسم عضلانی می شدم.به م
    6746
    0
  • 7236
    نمایش ها
    علی نوری - مهمان – در ورزش افراد دچارآسيب نخاعي
    پاسخ داده شده
    باسلام خدمت اساتیدمحترم...بنده دچارضایعه نخاعی شدیددرقسمت اندام تحتانی هستم وازناحیه کمربه بالاحس دارم.مشکلم اینست که بیشترمواقع پاهایم دچاررفلکس ولرزش شدیدی میشوندکه خیلی هراس انگیزاست یعنی به مدت تقریباپانزده الی بیست ثانیه با شدت عجیبی شروع به لرز
    7236
    0
  • 7276
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    خانمی 18 ساله ومجرد هستم .دوسال پیش بر اثر تصادف دچار ضایعه نخاعی تی 12 ال 1 شدم ، بعداز یک سال کنترل ادرار و مدفوع رو بدست آوردم ، الآن میتونم زانو هام را تکون بدم و پاهامو کمی خم و راست کنم ولی هنوز زانوهام قفل نمیشه .مچ پام هیچ حرکتی نداره سوال: ا
    7276
    0
  • 7556
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    با سلا م در تاریخ 11 نوروز سال 1392 در یک تصادف دچار اسیب در قسمت مهره اب ت5 و ت6 شدم و تقریبا 70 درصد نخام تحت فشار بود و الان حدود 11 ماه است که همینجوری هستم و فیزیوتراپی را تا حالا انجام دادم و از ماه 2 به بعد پاهایم به مور مور و سوزن سوزن شدن و
    7556
    0
  • 7848
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    من ازناحیه کمرمهره های۱۱و۱۲دچارقطع نخاع شده ام.کنترل ادرارومدفوع ندارم.هیچ دردی درپاهایم احساس نمی کنم.مدت۹سال است که براثرسقوط ازساختمان بااین بیماری کشتی می گیرم وتاحالامن بایادالله پیروزبوده ام.بااینکه ازناحیه کمرمهره ۱۱و۱۲قطع نخاع شده ام،آیامی تو
    7848
    0
  • 7148
    نمایش ها
    مهمان - مهمان – در ورزش افراد دچارآسيب نخاعي
    پاسخ داده شده
    پسری 24ساله واهل پیرانشهر هستم براثر تصادف ضایعه نخاعی شدم الان15ماه تصادف کردم 5سانت له شدکی دارم بعداز چهار ماه احساسم کامل برگشته وهیچ حرکتی ندارم مهره c6گردن- من موقعی که میشینم دچار زخم میشم تشگ رو ولچرم هم گرفتم بازم زخم میشم.پدال برقی هم گرفتم
    7148
    0
  • 7211
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    با سلام وتشکر خدمت دکتر مسعود پناهی در جواب سوال قبلی از من چند پرسش و توضیحات کامل خواسته بودید که به عرضتان میرسانم... بنده در18 سالگی تصادف کردم و الان 52 سال دارم وضایع نخاعی گردنی بین مهره 4و5هستم وانگشتان دستم نیز کار نمیکند والان با مچ دستم تا
    7211
    0
  • 7187
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    با سلام وتشکر از راهنمایی شما عزیزان. من 32 ساله بر اثر تصادف فطع نخاع از ناحیه گردن هستم.زندگی بسیار یکنواختی دارم.بطوریکه مردن برام ارزو شده درضمن ادم نگران ومضطربی هستم.دراین دنیا احساس تنهایی میکنم چون حس میکنم کسی مرا درک نمیکند.چند سال پیش دکتر
    7187
    0
  • 7363
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    با عرض سلام و خسته نباشید همسر من در سانحه از ناحیه مهره سی 4 و سی 5 دچار آسیب شد و پزشکان می گویند که نخاع وی تحت فشار بوده است و ممکن است کمی له شده باشد حال بعد از عمل فشار برداشته شده است ایشان بعد از 7 ماه بازوو ساعد دستشان حرکت می کند و تا کمر
    7363
    -1

ورود به سایت

بازدید از سایت

بازدیدکنندگان
40
مطالب
281
وب لینک ها
3
نمایش تعداد مطالب