پرسش و پاسخ

محلی برای ارئه مشاوره در بستر اینترنت

• 6684
    نمایش ها
    مهانوریان - مهمان – در ورزش افراد دچارآسيب نخاعي
    پاسخ داده شده
    با درود وسلام 44 سالمه و چندین ساله درد کمر داشتم که تازه دو ساله دکترم ، بعد از ام ار ای که داد، تنگی کانال و بیرون زدگیه شدید دوتا از دیسک و..،. گفتن باید عمل کنم ولی خیلیهرو دیدم بعد از عمل نه دردشون بهتر شده نه فعالییتشون.من سه تا زایمان داشتم و
    6684
    0
    آخرین پاسخ توسط : مشاور بیش از یک ماه قبل
  • 6931
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    باسلام واحترام از مهره تی12آسیب دیده ام-دنده هایم نیز در هنگام سقوط شکست ولی ترمیم شده در جابجایی درد دارد-کلیه آسیب دیده بود ترمیم شد-کنترل ادرار ندارم ولی موقع دفع ادار متوجه میشوم-دفع مدفوع حدود ا با کمک انگشت است-احساس جنسی ندارم اگر چه میل دارم
    6931
    0
  • 6582
    نمایش ها
    حمیدرضا شریعت - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    آیا نوزادان دچار مننگو میولوسل مادر زادی که دچار ضایعه نخاعی هستند می توانند از خدمات شما استفاده کنند؟
    6582
    0
  • 6414
    نمایش ها
    mehman - مهمان – در ويلچر
    پاسخ داده شده
    باسلام خانمی 60 ساله هستم.من دچار ارتوروز و رماتيسم شديد هستم كه امكان تحرك ندارم ، هم چنين دچار ديسك كمر شديد ميباشم و كليه مهره هاي كمرم پوك شده كه با توجه به اينكه يكبار عمل كرده ام با توجه به وضعيت موجودم امكان عمل مجدد ندارم .در منزل از واكر جهت
    6414
    0
  • 2183
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    Aya emkan. Darman yek zaye nokhay c4 c5 vojod darad? Bad az 4 Sal?
    2183
    0
  • 6524
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    خانمی متاهل هستم.مدت 5 سال است بر اثر تصادف در مهره L1 وT12 ضایعه نخاع دارم و اوایل تصاف بعد از جراهی مهره کمرم هیچ حرکتی نداشته و کنترل ادرار و مدفوع نداشته ولی نزدیک 2 سال است با فیزیوتراپی و ورزش کنترل ادرار و مدفوع پیدا کرده و راه رفتن برای من با
    6524
    0
  • 6495
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    باسلام،34 ساله و مرد هستم.من به مدت یک ماه درد شدید کمر داشته به همین جهت اقدام به عمل جراحی دیسک کمر کردم .دکترم به من گفت که بی حسی پای راست از مچ به پایینم دیگر برنمی گردد . لطفا اگر شیوه ای ورزشی و درمانی سراغ دارید به بنده پیشنهاد کنید. آیا این
    6495
    0
  • 7918
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    سلام من 22 ساله هستم. از حدود دو سال پیش دچار سردرد جزئی شدم و همزمان هم تعریق هم افزایش پیدا کرد. در سال گذشته بعد از یک سرماخوردگی و عفونت سردرم شدید شد و درد در ناحیه گردن هم اضافه شد سردرد و گردن و بعد از مدتی هم دچار پرش پا و دست شدم همچنین درد
    7918
    0
  • 6773
    نمایش ها
    mosavi - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    راههای مقابله با اضطراب در دانشجویان روانشناسی و سایر دانشجویان
    6773
    0
  • 6120
    نمایش ها
    mehman - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    با سلام.مردی 37ساله هستم. حدود2ماه پیش براثرسانحه رانندگی دچاردررفتگی مهره 5گردنی شدم که باعث شدنخاعم آسیب ببیند.حس دست چپ وپاها راکاملا ازدست دادم ولی با دو عملی که انجام گرفت حس اندام ها برگشت ودست راست وچپ رامیتوانم حرکت دهم ولی قدرت اینکه بتوانم
    6120
    0
  • 6443
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    باسلام من حدود یک سال پیش از مهر چهارم گردن دچار آسیب شدم و نخاع تحت فشار بوده و له شدگی دارد و در حال حاضر تا مچ دست را می توانم بالا و پایین ببرم و انگشتهای دستم حرکت ندارد و در قسمت تنه نیز تا قفسه سینه می توانم خود را بلند کنم و از آن پایین تا قس
    6443
    0
  • 6775
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    سلام.من طي يك سانحه كه در اثر برخورد به خودرومان بود دجار اسيب به مهره هاي T6/7.. شده ام.ومدت٣سال و نه ماه زمين كير شده ام.اكنون پاراپلژی ناقصم و دچار بي اختياري ادراري هستم. من براي درمان به امريكا و كانادا هم منتقل شده ام نتيجه بخوصي نداشته است.در
    6775
    0
  • 6408
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    آقایی مجرد هستم،نوزده روز پیش بدنبال تصادف دچار له شدگی نخاع از ناحیه چهار و پنج قفسه سینه شده ام درحال حاضر عمل فیکس کردن مهره ها انجام شده است و یک هفته از آن میگذرد اما هیچحس و حرکتی ندارم رفلکس بولبو کاورنو برگشته است و رفلکس کف پایی داون است. آی
    6408
    0
  • 7631
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    باسلام مردی24ساله ومجرد هستم ضایعه نخاعی له شدگی شدید در ناحیه T5,T6بر اثر تصادف حدود 4 سال پیش فلج کامل از سینه به پایین و اسپاسم متوسط.نداشتن کنترل ادرار و مدفوع .سوال من از شما اینه که چیکار کنم که پاهام لاغر نشه؟البته تا الان میشه گفت نصفه شده ول
    7631
    0
  • 6513
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    دختری 30 ساله می باشم که تازه نامزد کرده بودم بر اثر افتادن از پله به پزشک عمومی مراجعه نمودم و پس از گرفتن عکس و معاینات اولیه تشخیص داده شد مشکلی وجود ندارد و مقداری کبودی در رانم بود که بعد یک ماه خوب شد ولی بعضی موقع یکی از پاهام می گرفت که به مت
    6513
    0
  • 7059
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    دختری 30 ساله می باشم که تازه نامزد کرده بودم بر اثر افتادن از پله به پزشک عمومی مراجعه نمودم و پس از گرفتن عکس و معاینات اولیه تشخیص داده شد مشکلی وجود ندارد و مقداری کبودی در رانم بود که بعد یک ماه خوب شد ولی بعضی موقع یکی از پاهام می گرفت که به مت
    7059
    0
  • 6348
    نمایش ها
    محسن - مهمان – در سایر موارد
    پاسخ داده شده
    سلام خسته نباشید من 8سال پیش در تصادف ضایعه نخاعی شدم دکتر بهم گفته جراحی برام خوب انجام نشده و استخان های شکسته شده در داخل نخاع باقی مونده حالا اگر جراحی کنم احتمال بهبودی حتی چن درصد وجود داره ممنون خدا حافظ
    6348
    0
  • 6853
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    سلام من يك مريض قطع نخاعي هستم 52 سال سن دارم و در حال ياعسگي هستم 5الي 6 ماه بريود نمي شدم ولي الان حدود 2 ماه است كه شديدا خونريزي دارم انهم به صورت لختههاي خيلي بزرگ كه باعث وحشت خودم و اطرافيان شده است مي خواستم ببرسم اين مسعله طبيعي است لازم به
    6853
    0
  • 6840
    نمایش ها
    پاسخ داده شده
    سلام خانم دكتر: در رابطه باسوال قبلی ام سوال دیگری دارم حتي اگر اسكوليوز را جراحي كنم باز هم مشكل وجود دارد؟ خود آقاي دكتر گفت مي توانم بچه دار شوم تو رو خدا راهنماييم كنيد خيلي استرس دارم
    6840
    0
  • 6947
    نمایش ها
    علی نوری - مهمان – در ورزش افراد دچارآسيب نخاعي
    پاسخ داده شده
    باسلام وادب واحترام خدمت مسوولین سایت...بنده چندین سوال درخصوص ببیماری ام ارسال کردم که جوابهای واضح ودقیقی دریافت نمودم میخواستم ازآن عزیزان بابت اینهمه زحماتی که متقبل میشوندتشکروقدردانی کنم...خداوندبه شماجزای خیرعنایت نماید انشاالله...
    6947
    0

ورود به سایت

بازدید از سایت

بازدیدکنندگان
40
مطالب
281
وب لینک ها
3
نمایش تعداد مطالب