پرسش و پاسخ

محلی برای ارئه مشاوره در بستر اینترنت

لطفا یک پزشک با مدرک فوق تخصص نخاع معرفی کنید

با سلام و خسته نباشید بیماری داریم که نیاز به پزشکی با فوق تخصص نخاع دارد.بیمار را به چند پزشک متخصص نشان داده ایم ولی کسی تشخیص درست ندادن لطفا یک پزشک با مدرک فوق تخصص نخاع معرفی کنید.ما مشهد هستیم اگه مشهد باشد بهتر است و اگرنه هرجای ایران باشن بیمار را میبریم.لطفا راهنمایی کنید.التماس دعا و تشکر
پاسخ داده شده
بحث حل شده است.

پاسخ پذیرفته شده

 • پاسخ توسط مشاور روز یکشنبه, سبتامبر 28 2014, 11:34 AM
  به نام خدا
  ازنوشته شما به نظر می رسد که بیماری، با ضایعه نخاعی دارید که تشخیص آن را نمی دانید. البته مهم ترین راه تشخیص از شرح حال و معاینه شروع می شود و سپس بررسی های تصویربرداری و آزمایشات. من از شما می خواهم که راه درست و اصولی را طی کنید. و گرنه درموردمعرفی فوق تخصص نخاع درایران، موفق نخواهیدشد.
  بهتر است نخست جهت بررسی های تشخیصی در همان مشهد به همکار متخصص نورولوژیست – داخلی مغزو اعصاب مراجعه بفرمایید و جمع بندی همه اقدامات ایشان و در صورت ارجاع به جراح اعصاب اقدامات همکار محترم جراح اعصاب را به من اسکن کرده بفرستید.
  ارادتمند
  دکتروفارحیمی موقر

  .البته با توجه به اینکه آقای دکتر دوره خاص ضربه نخاع را در آمریکا گذرانده اند .ولی این به معنای کل مسایل و بیماری های نخاع نیست بلکه فقط ضربه نخاع است.برای راهنمایی بیشتر می توانید اسکن ومدارک دیگر بیمارتان را ارسال فرمائید.
  به امید بهبودی هرچه سریعتر
  سایت مشاور

 • هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
پاسخ شما
برای ثبت کامنت باید ابتدا وارد شوید.

ورود به سایتبازدید از سایت

بازدیدکنندگان
40
مطالب
281
وب لینک ها
3
نمایش تعداد مطالب
140554

حاضرین در سایت

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم