پرسش و پاسخ

محلی برای ارئه مشاوره در بستر اینترنت

شکستگی مهره t12 در45 روزقبل حس درد ندارم،آیا امکان بهبودی هست ؟

باسلام شکستگی مهره تی ۱۲ در اثر سقوط از ارتفاع درحال حاضر ۴۵روز این اتفاق افتاده به گفته پزشک مهره شکسته ودر نخاع فرو رفته در حال حاضر مچ های پاهام حس حرکتی نداره وانگشت هام حس حرکتی نداره ولی پاهام میتونم تکون بدم با واکر راه میروم کنترل ادار باخودم هستش ولی الان چند روز که بند اومده وبه هیچ وجه تخلیه نمیشود وباید با سند تخلیه کنم کنترل مدفوع هم باخودم هستش در قسمت پایین کمرم یک قسمت از ماهیچه های رو ستون فقرات کرخت هستن همینطور مچ های پام نیز کرخت هستن مثل اینکه خواب رفتن با فیزیوتراپی ولیزر اسکنر الان انگشت شصت یکی از پاهام میتونم خیلی کم تکون بدم در قسمت باسن هم حس حر کتی دارم ولی حس درد ندارم همچنین روی التم حس درد ندارم وحس کاملا خرفتی دارد. سوالم این هستش که ایا بهبود پیدا میکنم ومشکل تخلیه ادارمو چیکار کنم
پاسخ داده شده
بحث حل شده است.

پاسخ پذیرفته شده

• پاسخ توسط مشاور روز دوشنبه, می 11 2015, 11:04 PM
    سلام مرد جوان و برادر عزیز

امید بهبودی هست. بطور جدی به فعالیت وحرکت و فیزیوتراپی بپردازید. برای ادرار از سوند نلاتون نه فولی استفاده کنید ولی هر بار قبل از استفاده وقتی احساس پری در مثانه کردید و به دست شویی رفتید با کشیدن دست به قسمت داخلی کشاله ران باعث تحریک و تخلیه رفلکسی ادرار شوید. هم چنین آب سرد و آب گرم بطور متناوب روی آلت بریزید. ضمنا هم خودتان فکر کنید و هم از جراحتان سوال کنید که چطور قابلیت ادرار را که داشته اید از دست داده اید؟
    با احترام
    دکتر وفا رحیمی موقر
    استاد جراحی اعصاب

• هنوز به این بحث پاسخی داده نشده است
پاسخ شما
برای ثبت کامنت باید ابتدا وارد شوید.

ورود به سایت

بازدید از سایت

بازدیدکنندگان
40
مطالب
281